שאלות ותשובות

אני רוצה להתחיל להתאמן אבל מתלבט לגבי סוג האימון

כושר מתחיל כאן. איתך. מספק לך מגוון רחב של אימונים, ונבחרת מובילה של מדריכים מוסמכים שיסייעו לך להגשים את המטרות שלך. במידה וקיימת אצלך התלבטות בנודע לבחירת סוג האימון, נשמח לסייע לך באמצעות הצוות המקצועי שלנו שעומד לרשותך על מנת להמליץ, להסביר, ולהתאים לך את האימון היעיל והנכון ביותר עבורך.
ניתן לפנות אלינו בכל עת (24 שעות ביממה) בטלפון 054-4464487 להשאיר הודעה ונדאג לחזור אליך בהקדם.

מה עושים במקרה שאיש המקצוע שהגיע אלי לא התאים לי?

שביעות רצונך חשובה לנו מאוד, ולכן, במידה ואיש המקצוע שהגיע אליך אינו מתאים לך, תוכל להתקשר אלינו, לספר לנו על כך, ונדאג מייד להתאים לך מדריך, מאמן או איש מקצוע, לשביעות רצונך.

האם אוכל להתנסות לפני שאני קונה חבילה?

בהחלט! אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע פגישה אחת (בתשלום) על מנת להתנסות בשירות ולהכיר אותו. רכישת חבילה היא, כמובן, משתלמת יותר, וכן, יוצרת אצל המתאמן מחויבות לאימון ולמטרות אותן הציב לעצמו.

אם בחרתי שירות מסוים בחבילה – האם אוכל לשנות לשירות אחר?

בוודאי! חבילה יכולה להיות מורכבת משירות אחד, או מכמה סוגים של שירותים. ניתן ואף רצוי לשלב בין השירותים, על מנת ליצור גיוון ועניין, אך ניתן גם לבחור שירות קבוע באותה החבילה.

איך משנים מועד של שירות שהוזמן?

כושר מתחיל כאן. איתך. מעמיד לרשותך טלפון זמין להודעות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע – 054-4464487. במידה ותרצה לשנות מועד של שירות שהוזמן, עליך להתקשר למספר זה בהתראה של מעל 24 שעות ממועד הפגישה (אחרת תחויב ב-50% מעלות הפגישה) ולהשאיר הודעה. אנו נשוב אליך בהקדם על מנת לקבוע מועד חדש לפעילות.

האם אני זקוק לציוד כלשהו עבור האימון?

בכל אימון, ובכל שירות של כושר מתחיל כאן. איתך. מגיעים עד אליך – הביתה, למשרד או לאן שתבחר, אנשי מקצוע מובילים ומוסמכים עם כל הציוד הנדרש לפעילות מאתגרת, יעילה ומהנה.

איך אדע שהמאמנים ואנשי המקצוע מוסמכים ומקצועיים?

כל המאמנים, המדריכים ואנשי המקצוע בכושר מתחיל כאן. איתך. נבחרו בקפידה, על ידי צוות מקצועי בכיר בתחום הספורט ואורח החיים הבריא בישראל. כולם מוסמכים בתחומם, בעלי ניסיון עשיר, ידע רב ותודעת שירות גבוהה. לכל איש מקצוע תעודת הסמכה אותה ישמח להציג בפניך לפני האימון.

באילו אמצעי תשלום ניתן לשלם עבור השירותים?

ניתן לרכוש שירות או חבילת שירותים בכושר מתחיל כאן. איתך. באמצעות:
1. העברה בנקאית   2. כרטיס אשראי 

כיצד מבטלים פגישה?

על מנת לבטל פגישה, עליך להודיע לנו על כך מעל 24 שעות ממועד הפגישה, אחרת תחויב ב-50% מעלותה. יש להתקשר לטלפון 054-4464487 (הקו זמין 24 שעות ביממה) ולהשאיר הודעת ביטול. הצוות שלנו יחזור אליך בשעות הפעילות על מנת לקבוע פגישה חדשה.

האם מחייבים אותי על פגישה שבוטלה?

במידה וביטלת את פגישתך בהתראה של מעל 24 שעות ממודעה, לא תחויב על הביטול.
פגישה שבוטלה בהתראה קצרה מ-24 שעות ממועדה – תחויב ב-50% מעלותה.
במידה ומאמן/ נותן שירות ביטל פגישה בהתראה קצרה מ-24 שעות ממועדה, יפוצה הלקוח באימון שלאחריו ויחויב רק ב- 50% מעלות האימון.
עם זאת, אנו מבינים שבמדינתו ייתכנו דברים בלתי צפויים, ועל כן בגין הביטול הראשון בכל חבילה אשר נעשה בהתראה הקצרה מ- 24 שעות, הן מצדך והן מצד המאמן, איש לא יחויב במאומה.

 

 

אורח חיים בריא – אפשרי עבורך עכשיו יותר מתמיד!

להזמנת מאמן כושר השאר/י לנו הודעה בטלפון 054-4464487 ונחזור אליך בהקדם או לחצו כאן.