מיזם כושר מתחיל כאן. איתך. הוקם מתוך רצון לעודד את קהל לקוחותינו לשמור על אורח חיים בריא – בקלות, בנוחות ובמקצועיות.

במסגרת השירותים המתקדמים והמגוונים אותם אנו מספקים, אנו מחויבים להעניק:

מאמנים ואנשי המקצוע מוסמכים ומובילים

בכושר מתחיל כאן. איתך. עומדים לרשותך מיטב המאמנים, המדריכים ואנשי המקצוע, שנבחרו בקפידה ובאחריות, לצורך המיזם המיוחד. הצוות שלנו בכושר מתחיל כאן. איתך. מחויב לשירות מסור, מקצועי ומקיף, שנועד להעניק לך ולכל קהל לקוחותינו חוויה מעצימה, מאתגרת ומהנה.
איכות השירות שאנו מעניקים נמצאת בראש מעיננו, ולכן, אנו מעודדים את לקוחותינו למסור לנו פידבק בכל עת.

נגישות וזמינות

מיזם כושר מתחיל כאן. איתך. נועד להעניק לך את הנגישות והקלות המרבית לשמירה על אורח חיים בריא.
לכן, אנו מגיעים עד אליך – הביתה, למשרד, או לכל מקום שתבחר, עם מגוון השירותים ומיטב אנשי המקצוע.
ובנוסף, אנו מספקים לך את השיטה הקלה והפשוטה ביותר לעשות זאת – לרשותך אתר האינטרנט שלנו, המאפשר לך לבצע את מרבית הפעולות הדרושות לך מולנו!
וגם… מענה טלפוני אנושי 24/7 (להשארת הודעות לצוות) וכן, דואר אלקטרוני – כל זאת על מנת להעניק לך את הגישה הנוחה והמהירה ביותר – לשמירה על אורח חיים בריא!

מגוון רחב של פעילויות

כושר מתחיל כאן. איתך. מספק לך מגוון רחב של שירותים ופעילויות מתחומי הספורט והבריאות השונים, שיעניקו לך עניין, מוטיבציה, הנאה ותוצאות. אנו מעמידים לרשותך נבחרת מובילה של מאמנים, מדריכים ואנשי מקצוע, וממליצים לך לחוות מספר פעילויות שונות ולהתנסות בעבודה עם מספר מדריכים. המערכת הייחודית שבנינו באתר כושר מתחיל כאן. איתך. מאפשרת לך לעשות זאת בקלות, ובכך לצבור חוויות רבות ולרכוש מיומנויות מגוונות.

מוטיבציה ותחושה חיובית

עבור כל אנשינו בכושר מתחיל כאן. איתך. הספורט והבריאות מהווים דרך חיים.
השאיפה המרכזית של כל אחד מאיתנו היא להרגיש טוב, לעבוד במוטיבציה גבוהה ולשמור על הגוף לאורך זמן – זוהי שאיפתנו עבור עצמנו וגם עבור לקוחותינו.
ולכן, נעשה כל שניתן על מנת להעניק לך תחושה חיובית ונעימה, להעצים ולעודד, לדרבן וללמד, וכמובן, בראש ובראשונה, להקשיב בכל עת ולהתאים את האימון לצרכיך.

הקשבה

אנו מעוניינים להעניק לך את השירות המתקדם, המקצועי והמסור ביותר – לשביעות רצונך המלאה!
לכן, חשוב לנו להקשיב לך ולקבל ממך משוב (פידבק) על השירות שלנו.
נשמח אם במהלך הפעילות תמסור לנו את רשמיך, תחושותייך ושביעות רצונך מהשירות ואנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לספק לך חוויה בלתי רגילה.
בנוסף, יעמוד לרשותך מנהל בכיר במהלך יום העבודה, על מנת להקשיב ולקבל את המידע.

אנחנו כאן על מנת לאמן, להדריך, ללוות, להעצים, לדרבן, לעודד, להקשיב, להתאים, להקל ובעיקר להעניק לך את כל האמצעים לשמור על אורח חיים בריא – כאן ועכשיו!